Fotografia ślubna

W dzisiejszych czasach, praktycznie wszystko można podciągnąć pod formę, tak szeroko definiowanej "sztuki", obrazy wyglądające jak namalowane przez 5-letnie dziecko idą na aukcjach za miliony dolarów, a obrazy np. Jacksona Pollocka, bywają jednymi z najdroższych obrazów w historii.

Świat nieustannie się zmienia, sztuka z nim, wszystko zależy od podejścia i punktu widzenia, nie krytykuję ani (szczerze) genialnego Jacksona Pollocka, ani reszty sztuki abstrakcyjnej, tylko staram się choć trochę zdefiniować sztukę, o którą dzisiaj właściwie tak łatwo. Młodzi ludzie (lecz nie tylko) wychodząc z domu biorą słuchawki i słuchają muzyki, która jest przecież jedną z najstarszych form sztuki. Idziemy do kina oglądać film, który również jest sztuką, chodząc po mieście, nie rzadko napotykamy się na piękne, czasem skłaniające do myślenia murale. W każdym domu są jakieś obrazy, więc jak widać, ciężko dzisiaj nie zauważyć otaczającej nas sztuki.

Czym jest fotografia?

Również jest formą sztuki, kto nie kocha klimatycznych zdjęć z młodości, czy to naszej, czy to naszych rodziców/dziadków wykonanych aparatami analogowymi. Kto nie wykonuję dziesiątek zdjęć na wakacjach podczas zwiedzania, kto nie kocha zdjęć pięknych krajobrazów, chociażby naszych pięknych polskich gór, czy to starych, polskich miast, czy to naszego morza. Komu nie podoba się album na zdjęcia z zdjęciami z ślubu? No właśnie, tutaj pojawiają się komplikacje, ponieważ aby zrobić dobre zdjęcie z ślubu, naprawdę trzeba "mieć do tego rękę"

Album ślubny powinien zawierać zdjęcia, na których idealnie uchwycone są emocję związane z tym niesamowitym przeżyciem, jakim jest ślub. Patrząc na taki album każdy z nas chciałby przywoływać sobie momenty z tamtego dnia, znowu znaleźć się w TYM kościele wypowiadając TE słowa. Jednak aby osiągnąć na owych zdjęciach taki efekt, trzeba się naprawdę postarać, fotograf powinien mieć wszystkie ww. rzeczy na uwadze, i robić zdjęcia w odpowiednich momentach. Właśnie dlatego nie oszczędzajmy na fotografii ślubnej, i poszukajmy dobrego fotografa na tę, jakże ważną w naszym życiu uroczystość.

Album ślubny i fotoksiążkę można zamówić tutaj albumy fotograficzne ze skóry